Stoginių ir verandų aksesuarai - lauko šildytuvai, terasinės lentos
Stoginių ir verandų aksesuarai - lauko šildytuvai, terasinės lentos

Stoginių, verandų aksesuarai

Jau įsigijote stoginę ar veranda REGIUM? Norite pratęsti ar paankstinti vasarą? Pagalvojome ir apie tai!

Norite mėgautis šiltais ir jaukiais vakarais su artimaisiais ar būriu draugų? Jūsų patogumui pristatome lauko šildytuvus. Geriausios vokiškos kokybės, modernaus dizaino lauko šildytuvai tiks bet kuriai stoginei ar verandai ir jų pagalba mėgausitės gamtos artumu nuo ankstyvo pavasario iki pirmojo sniego.

O gal svajojate pajusti gyvenimo pilnatvę, prisimindami vaikystės basakojus nuotykius? Paprasta! Prabangi ir ilgaamžė lauko grindų danga leis mėgautis komfortu ir lengvumu kiekvieną dieną. Pristatome Dasso XTR bambuko masyvo lauko grindų dangą.

GARANTIJA

Šiltnamiams “SANUS” suteikiama 5 metų garantija. Jie pagamintos tik iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų.

SUTAUPYK LAIKO

Šiltnamiai “SANUS” yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Sutaupykite laiko ir skirkite jį sau.

PASIDARYK PATS

Šiltnamius “SANUS” paprasta sumontuoti pačiam pagal išsamią instrukciją bei pateikiamas gaires, tam nereikia jokių ypatingų įrankių.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Jei neturite galimybės atsiimti prekes patys, mes šiltnamius „SANUS“ Jums pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

POLO lauko šildytuvas

POLO lauko šildytuvas skleidžia malonią, švelnią šilumą. Skirtingai nei įprastinės grybo formos šildytuvai, šis yra itin kompaktiškas ir mažas, tačiau skleidžia šilumą būtent tame aukštyje, kuriame įprastai sėdime. Šis šildytuvas turi ENDUR reflektorių, kuris efektyviai nukreipia infraraudonųjų spindulių šilumos spinduliavimą mums reikiama kryptimi.

Matmenys:
Aukštis – 115 cm,
Skersmuo – 42 cm.

 • Dujinio šildytuvo degiklis pagamintas iš nerūdijančio plieno, jis yra itin kokybiškas ir ilgaamžis, turintis ENDUR reflektorių. Reflektorius yra šildytuvo sudedamoji dalis, kuri nukreipia šilumos spindulius atgal į vidų.
 • 3-6 kw reguliuojamas šildymo lygis.
 • Skleidžia šilumą iki 5 metrų spinduliu.
 • 25-50 valandų galima šildytis sunaudojant vieną 11 kg dujų balioną*.
 • Stabilus, taisyklingos formos nerūdijančio plieno korpusas.
 • Termo elektrinis saugos įtaisas užtikrina maksimalų saugumą.
 • Dėl saugumo prietaiso valdymo įrenginys yra viduje.
 • Priešingoje pusėje integruotas reguliuojamo aukščio reflektorius, kad būtų galima kuo tiksliau reguliuoti šilumą.
 • Konstrukcija pagaminta iš apdoroto plieno, yra papildoma rankena, kuri leidžia lengvai perstumti šildytuvą iš vienos vietos į kitą.
 • Fiksuojamas skląstis užtikrina lengvą atidarymą ir uždarymą.
 • Tvirti ratukai, pritaikyti laukui, perstumti iš vienos vietos į kitą.

Kilmės šalis Vokietija.

*dujų balionas į komplektaciją neįtrauktas.

Dujinis lauko šildytuvas ELEGANCE
Dujinis lauko šildytuvas ELEGANCE

ELEGANCE lauko šildytuvas

ELEGANCE lauko šildytuvas – nepretenzinga elegancija, puiki technologija ir lengvas valdymas. Pagamintas iš blizgaus, poliruoto nerūdijančio plieno. 8 kW šildytuvo Enders Eco Plus degiklio technologija (EEP) sukuria tą patį šilumos spinduliavimą kaip įprastinis 12 kW dujinis šildytuvas. Naujos technologijos pagalba pasiekiamas didesnis efektyvumas ir tuo pat metu 30% sumažėja dujų sąnaudos bei CO2 kiekis. Aukštos kokybės, išbaigtas, tobula EEP technologija, lengvas valdymas bei rafinuota išvaizda.

Matmenys:
Aukštis – 218 cm,
Skersmuo – 76 cm.

 • 30% ilgesnis degimo laikas nei įprastų šildytuvų.
 • Šilumos spinduliavimo reflektorius pagamintas iš nerūdijančio plieno.
 • Elegantiškas ir stabilus korpusas.
 • Lengvas valdymas, yra transportavimo rankena.
 • Stabilus 50 mm skersmens stovas.
 • 57 cm skersmens plieninis pagrindas.
 • 76 cm Enders reflektorius su patobulinta šilumos atspindėjimo sistema.
 • Skleidžia šilumą iki 9 metrų spinduliu.
 • Įjungiamas viena ranka.
 • Termo elektrinis saugos įtaisas užtikrina maksimalų saugumą.
 • Automatinė išvertimo apsauga – dujos išjungiamos, jei šildytuvas pasvyra 45 laipsnių kampu.
 • Nepertraukiamas galios reguliavimas nuo 3 – 8 kW.
 • Degimo laikas iki 50 valandų su 11kg dujų balionu*.
 • Stabilūs ratukai patogiam transportavimui.

Kilmės šalis Vokietija.

*dujų balionas į komplektaciją neįtrauktas.

Bambuko masyvo lauko grindys - ilgaamžės lentos terasai
Bambuko masyvo lauko grindys - ilgaamžės lentos terasai

Bambuko masyvo lauko grindų danga

Dasso naudoja specialią, patentuotą (2008 m.) ir nepriklausomų laboratorijų patvirtintą (2009 m.) „tankio-karščio” bambuko apdorojimo technologiją, dėl kurios danga yra:

 • atspari kenkėjams (termitams);
 • nedegi;
 • atspari smūgiams;
 • atspari puvimui;
 • tarnavimo laikas – iki 20 metų.

Dasso XTR bambuko masyvo lauko grindys pasižymi intensyvia spalva, kliento patogumui yra dvipusės (galima kloti lygia puse, arba su 3 mm grioveliais), yra alyvuotos, tvirtinamos specialiomis, paslėptomis metalinėmis apkabomis.

Matmenys:
Storis – 20 mm;
Plotis – 137 mm;
Ilgis – 1850 mm.

Kaina – nuo 70 €/kv.m.
Galite įsigyti ir po 1 lentą (0,254 kv.m), taip pat visus tvirtinimo elementus (medžiui, metalui).

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėse sudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinys daugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės. Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesnio paviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. „Multifoil AntiDUST” juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžia patekti kitiems teršalams į jos vidų.

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiems gyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yra užkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugelis kitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuria sąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščių galuose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštės dalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500 kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštės pažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogų įrengimui, kvepuojančią juostą yra butina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taip neleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastų reiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abu kanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijos problemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio plikarbonato plokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta.

Tolesni tyrimai parodė, kad net jei kanalionio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveik vakumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato. Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidi membrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojant „Multifoil AntiDUST” juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas iš jos.

Kodėl reikia naudoti "Multifoil AntiDUST" juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis, vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanalinio polikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. „Multifoil AntiDUST” juosta yra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanalinio polikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaip SABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką per garantinį terminą ir jam pasibaigus.

Kodėl "Multifoil AntiDUST "juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga lyginti „Multifoil AntiDUST” kvėpuojančią juostą su ekonominės klasės juosta.

Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausia gaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dviejomis lipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojama žemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuo ivairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokios juostos turi būti vengiama.

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindinis komponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klases juostos neaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiaga yra tvirtinama pagal specialia formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškai nekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms.

Rūpestingai parinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliau impregnuotas į juostą. „MUltifoil AntiDUST” juosta geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą, taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo į kanalinio polikarbonato vidų.

Kodėl "Multifoil AntiDUST" juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitos kvėpuojančios juostos?

Viena iš pagrindinių funkcijų „Multifoil ANTIDUST” juostos – greitas drėgmės pašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kuris veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštės ir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laiku kondensato kiekis plokštėse vis dideja, todėl jis turi būti pašalintas nedelsiant.

Kokio dydžio būna "Multifoil ANTIDUST" juostos?

Gaminame įvairių pločių kvėpuojančias – AD4500 serijos ir klasikinius variantas – AD3400 serija, kartu su patikima sandarinimo juosta – G3600 serija. Juostos ilgis gali būti keičiamas atsižvelgiant į norus ir susitarimą. Pateikus prašymą, mes galime pasiūlyti įvairių formatų, ilgio ir pločio ritinius, atsižvelgiant kokias plokštes jūs naudojate.

Apsauginės plėvelės rėžtukas

Pagrindinis privalumas naudojant šį įrankį yra tas, kad jis leidžia pašalinti reikiamą kiekį apsauginės plėvelės prieš klijuojant Antidust apsauginę juostą. Jei apsauginė plėvelė yra nuplėšiama nuo plokštės per daug, rizikuojate ją sugadinti ar subraižyti. Paprasta, bet veiksminga priemonė, kuri pagreitina plokščių apdibimą, sutaupo laiko ir pinigų.

"Multifoil Antidust" juostos prispaudimo volelis

Volai būna įvairių dydžių, kad tiktu įvairių plokščių storiui. Volelis suteikia didesnį ir tolygesnį spaudimą, kad juostos klijai užtikrintai priliptų ant plokštės paviršiaus.

"Multifoil Antidust" juostos laikiklis

Palengvins darbą su Antidust juostomis ir padės palaikyti tvarkingesnę darbo aplinką. Įrankis skirtas įvairių pločių juostoms. Aštrios geleštės pagalba juosta lengvai ir greitai nupjaunama pasiekus norimą jos ilgį.

Multifoil AntiDUST - gampre
Multifoil AntiDUST - gampre

Sodo takeliai ``BAOBABAS``

Siūlome Jums puikiai aplinką papuošiančius sodo takelius.
Apsaugos nuo balų.
Medžio įmitacija suteikia prašmatnų įvaizdį Jūsų kieme.
Atsparus klimato sąlygoms.
Rifliuotas paviršius apsaugos nuo paslidimų palyjus.
Galima naudoti lauke ir išorėje.

Stačiakampis sendintas blokelis
Matmenys – 22×70 cm.
Aukštis – 4 cm.

Ovalus rąsto formos sendintas blokelis
Diametras 40 cm.
Aukštis 4 cm.

Sendintas keturkampis blokelis
Matmenys 22×22 cm.
Aukštis 4 cm.

Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-7
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-7

SANUS L - 7

Matmenys: plotis 2,20 m x ilgis 2,90 m x aukštis 2,15 m; plotas – 6,5 m².

Komplektacijoje: 1 automatinis stoglangis, pamatinis profilis, dvigubos varstomos durys.

Siūlome net 5 skirtingų dydžių šiltnamius

Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-10
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-10

SANUS L - 10

Matmenys: plotis 2,20 m x ilgis 4,30 m x aukštis 2,15 m; plotas – 9,8 m².

Komplektacijoje: 2 automatiniai stoglangiai, pamatinis profilis, dvigubos varstomos durys.

Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-15
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - SANUS - L-15

SANUS L - 15

Matmenys: plotis 2,20 m x ilgis 6,40 m x aukštis 2,15 m; plotas -14,3 m².

Komplektacijoje: 3 automatiniai stoglangiai, pamatinis profilis, dvigubos varstomos durys.