Apie šiltnamį SANUS:

Kodėl rinktis SANUS šiltnamius?

Šlaitinio šiltnamio SANUS rėmui naudojami Švedijos įmonėje „Sapa“ pagaminti aliuminio profiliai ir suprojektuoti taip, kad atlaikytų sniego, vėjo apkrovas. Jų kraštai lygūs, dėl to nėra nei menkiausios rizikos susižalojimams (cinkuotos skardos profiliai apdirbami kirtimo būdu ir dėl to jų kraštai labai aštrūs, galite stipriai susižeisti rankas, supjaustyti pirštines).

Šiltnamio dangai naudojame – 6 mm daugiasienio polikarbonato lakštus. Austrų gamintojo Lexan – Innovative Plastics pagaminta daugiasienio polikarbonato 6 mm danga, pasižyminti atsparumu UV (ultravioletiniams spinduliams). Dangos šviesos pralaidumas yra 82%. Polikarbonatas yra ypatingai atsparus smūgiams, kad kuo ilgiau lakštai tarnautų, naudojami įvairūs priedai, apsaugantys molekules nuo senėjimo, užtikrinantys ilgesnį lakšto skaidrumą. Lakštų dvisienė struktūra turi oro kanalus, kurie garantuoja ypatingą patvarumą bei išskirtines izoliacines savybes.

Specialiai komplektuojame, Jūsų patogumui, varstomas duris (stumdomų durų ratukai greitai prisineša dulkiu, bėgiuose atsiranda purvo, todėl durys pradeda strigti).

Pagal Jūsų pageidavimus, galime pagaminti šiltnamį su stiklo danga.

Kodėl rinktis aliuminio konstrukcijos/polikarbonato šiltnamį?

Šiltnamyje iš aliuminio profilių ir polikarbonato lakštų yra geresnis mikroklimatas – jame būna apie 20% daugiau šviesos, negu tradiciniame šiltnamyje, kuris dengtas polietilenine plėvele.

Stogo langai ir durys užtikrina gerą oro cirkuliaciją, o pasirinkus automatines vėdinimo ir laistymo sistemas, šiltnamis pats palaikys reikiamą mikroklimatą.

Šiltnamio konstrukcijoje yra suprojektuoti stoglangiai ventiliacijai, lengvai darinėjamos dviejų dalių durys, o stogo kraštuose įrengti latakai lietaus vandeniui rinkti. Konstrukcija yra tvirta ir tinkama mūsų nelepioms meteorologinėms sąlygoms. Dvigubų lakštų dėka sutaupoma iki 30% šilumos lyginant su stikliniais šiltnamiais.

Šiltnamiams suteikiama 5 metų garantija.

Standartinėje komplektacijoje yra pamatinis pagrindo profilis iš aliuminio. Daugelis šiltnamių gamintojų turi cinkuotos skardos pamatą. Toks pamatas įpareigoja visą eksploatacijos laikotarpi dirbti atsargiai. Pavyzdžiui, varpant žemę kastuvu ar ravint su kauptuku, negalima kliudyti pamato, nes pažeisite cinko sluoksnį ir pamatas pradės rūdyti dėl drėgmės.

Kuo šiltnamis SANUS skiriasi nuo kitų?

Standartinėje komplektacijoje yra pamatinis pagrindo profilis, kuris pagamintas iš aliuminio. Jo pritvirtinimui sutaupysite daugiau laiko ir pinigų, lyginant su kitais šiltnamio pagrindais. Daugelis šiltnamių gamintojų turi cinkuotos skardos pamatą. Toks pamatas įpareigoja visą eksploatacijos laikotarpį dirbti atsargiai. Pavyzdžiui, varpant žemę kastuvu ar ravint su kauptuku, negalima kliudyti pamato, nes pažeisite cinko sluoksnį ir pamatas pradės rūdyti, veikiamas drėgmės.

Žiemos metu nereikia paremti stogo, dėl ypatingos šlaito konstrukcijos sniegas neužsilaiko ant jo (skirtingai nuo arkinių šiltnamių).

Stoglangius sumontuoti galite ten, kur Jūsų nuomone, labiausiai užsilaiko karštis. Konstrukcija leidžia tai padaryti, nėra jokių technologinių apribojimų, pavyzdžiui – nėra profilio, ar plokštės sujungimo. Stoglangis montuojasi į kraigą – greitai, paprastai, nepraleidžia vandens, ilgaamžis. Stoglangius galima sumontuoti ir vėliau, tai nesukelia jokių keblumų. Nereikia gręžti skylių, dėl to nepradės rūdyti pažeista konstrukcija. Labai svarbu, kad ventiliacija būtų per stogo langus. Karštis natūraliai kyla į viršų ir pasišalina iš šiltnamio. Dėl pakankamo vėdinimo nenudega augalų žiedai.

Lengva transportuoti, viskas supakuota trijose pakuotėse, dėžė su trumpais profiliais, daugiasienio polikarbonato lakštais ir ilgaisiais profiliais.

Šiltnamio konstrukcija nuolat yra tobulinama. Mūsų tikslas pagaminti šiltnamį maksimaliai atitinkanti Jūsų poreikius.

Kodėl šiltnamis SANUS toks siauras?

Yra dvi priežastys, kodėl pasirinkome gaminti tokio pločio šiltnamius. Pirmiausia, pasirinktas optimalus plotis, kad užtektų daryti vieną takelį ir jog nenulipant nuo jo (kurį galima išgrįsti šaligatvio plytelėmis ar kita danga) lengvai pasiektumėte visus augalus, išvengiant žemės mindymo ir galimai augalų pažeidimo.

Antra, siauresniame šiltnamyje augalus patogu sodinti šachmatų tvarka. Kai jie užauga, neužstoja vienas kitam saulės šviesos ir taip paprasčiau pasiekti, palaistyti ir nuskinti daržoves. Jei sodinama eilėmis, tai augalai esantys arčiau centro, bus augalo, esančio prie sienos šešėlyje.

Ar šiltnamiams reikalingi stoglangiai, gal užtenka vėdinimo per duris?

Stoglangių dėka žymiai paprasčiau kontroliuoti šilumą, negu sudarant skersvėjį per duris ir langelį galinėje šiltnamio sienoje. Kai nėra labai šilta, skersvėjis vis vien ištraukia drėgmę ir šilumą, kad ir kiek mažai pravertum ventiliacijos langelį. O jei skersvėjo nėra, tada karštą dieną augalai gali perkaisti.

Priklausomai nuo laiko, temperatūros stoglangius lengvai galima praverti. Tada karštis ir perteklinė drėgmė lengvai pasišalina, nesukeldami neigiamo skersvėjo poveikio augalams.

Drėgmės perteklius ypatingai daug žalos gali padaryti rugpjūčio mėn., kai lauko temperatūra nėra didelė ir šiltnamyje kaupiasi drėgmė. Uždarytas ventiliacijos langelis ir durys sudaro idealią terpę plisti ligoms. Dažniausia liga – bulvių maras – labai greitai pažeidžia pomidorus, tuomet tenka juos išrauti labai anksti, nespėjus sunokti visoms daržovėms.

Paprastai ligų sukėlėjai sklando ore su vandens garais. Temperatūrai pakilus, jie sėkmingai pasišalina su karštu oru per stoglangius.

Ar reikalingi automatiniai stoglangio atidarytuvai?

Automatiniai stoglangio atidarytuvai pagal šiltnamio viduje esančią temperatūrą reaguoja ir atitinkamai atidaro arba uždaro stoglangį, taip palaikydami tinkamą temperatūrą šiltnamio viduje. Tai labai patogu, nereikia kiekvieną dieną atidarinėti ir uždarinėti stoglangio, tai už jus padaro automatinis stoglangio atidarytuvas. Jis montuojamas labai paprastai ir jam nereikalingi jokie papildomi energijos šaltiniai. Paprasta, patogu ir patikima.

Ką galima užsisakyti papildomai?

SANUS šiltnamį galime sukomplektuoti su papildomomis durimis, pertvara atskriančia agurkus nuo pomidorų, ar gėles nuo daržovių.

Stoglangių skaičius priklauso nuo Jūsų norų, jų gali būti tiek kiek yra laisvos vietos stoge.

Su jais papildomai galima sukomplektuoti ir automatinius stoglangių pakelėjus.

Suprojektavome reguliuojamą augalų parišimo sistemą, išvedžioti lynus galite pagal susodintus augalus, nereikia tvirtinti augalų prie šiltnamio konstrukcijos.

Pagaminome daiginimo – prieskonių auginimo – pomidorų sirpinimo lentynėlės, jos lengvai ir paprastai prisitvirtina.

Jūsų patogumui, galite pasirinkti sienelės aukštį, šiltnamio ilgį. Šiltnamis renkamas sekcijomis, tad ilgis skaičiuojamas kas 70cm.

Visada yra galimybė šiltnamį prailginti. Galima papildomai užsisakyti prailginimo komplektą.

Automatinė laistymo sistema palengvins augalų priežiūrą. Kiekvienas augalas gauna vienodą vandens kiekį, be jokių vandens nuostolių, sunkaus darbo ir rūpesčių

Priežastys kodėl rinktis šiltnamius SANUS?

· Aukščiausia kokybė
· 6mm daugiasienis polikarbonatas, atsparus UV spinduliams.
· Tvirtas, konstrukcija atlaiko sudėtingas oro sąlygas.
· Solidus, tikra puošmena aplinkai.
· Patikimas, surinktas naudojant kokybiškas medžiagas, pagamintas Europoje.
· Paprastas, jį surinkti galite ir Jūs.
· Ekonomiškas, kanalinis polikarbonatas geriau sulaiko šilumą šiltnamio viduje.
· Suteikiama 5 metų garantija ir aptarnavimas.

Apie stogines terasai REGIUM:

Kurią stogo dangą rinktis terasos stoginei REGIUM?

UAB GAMPRE gaminamos stoginės terasai REGIUM gali būti 3 skirtingų stogo dangų.

Polikarbonato stogo danga – yra lengva, skaidri, greitai ir lengvai apdirbama, atspari smūgiams medžiaga. Tai yra vienas iš stipriausių plastikų, atlaikantis dideles apkrovas. Gamybos metu įdėtas stabilizatorius apsaugo nuo UV spindulių. Tarnavimo laikas – 15-18 metų.

Akrilo stogo danga – chemiškai atspari medžiaga, padengta specialia „anti-drop“ medžiaga, dėl kurios nesikaupia purvas, lietui lyjant lengvai nusiplauna. Savo išvaizda panaši į stiklą. Ypač rekomenduotina naudoti pajūryje ar pušynuose stovinčioms stoginėms. Tarnavimo laikas – 30-40 metų.

Stiklas – 10 mm grūdintas stiklas, ilgai tarnaujanti, nesibraižanti, nereikalaujanti priežiūros, prabangos įspūdį kurianti medžiaga.

Kodėl rinktis aliuminio profilių stoginę terasai REGIUM?

Aliuminio profiliai – milteliniu būdu dažyta konstrukcija (t.y. dažai nesilupa, neblunka, neatšoka – viso eksploatavimo metu nereikės perdažyti). Konstrukcija lieka stabili bet kuriuo metų laiku, nėra paklaidų, neatsiranda plyšių, paprasta sumontuoti stumdomąsias sistemas.

Lietaus vandens surinkimo sistema integruota į konstrukciją, paprasta nuvesti į esamą surinkimo sistemą (kanalizaciją).

Kur stoginė gaminama? Iš kokių medžiagų?

Stoginės REGIUM yra gaminamos Lietuvoje iš aukščiausios kokybės žaliavų. Aliuminio bei polikarbonato tiekėjai atitinka visus Europos Sąjungos reglamentus.

Ar galiu susimontuoti stoginę pats?

Taip, kartu su stogine REGIUM Jūs gausite išsamią stoginės montavimo instrukciją, kurios pagalbą stoginę susimontuosite patys. Kilus klausimams, susisiekite su mumis.

Stoginės montavimo instrukcija >>

Ar stoginei suteikiama garantija?

Taip, stoginėms REGIUM suteikiama 10 metų garantija.

Ar galiu apžiūrėti prekę prieš įsigydamas?

Taip, prekes galite apžiūrėti UAB “GAMPRE” būstinėje Vilniuje.

Apie Multifoil AntiDUST juostą:

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėse sudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinys daugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės. Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesnio paviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžia patekti kitiems teršalams į jos vidų.

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiems gyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yra užkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugelis kitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuria sąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščių galuose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštės dalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500 kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštės pažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogų įrengimui, kvėpuojančią juostą yra būtina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taip neleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastų reiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abu kanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijos problemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio polikarbonato plokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta.

Tolesni tyrimai parodė, kad net jei kanalinio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveik vakuumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato. Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidi membrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojant Multifoil AntiDUST juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas iš jos.

Kodėl reikia naudoti Multifoil AntiDUST juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis, vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanalinio polikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. Multifoil AntiDUST juosta yra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanalinio polikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaip SABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką per garantinį terminą ir jam pasibaigus.

Kodėl Multifoil AntiDUST juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga lyginti Multifoil AntiDUST kvėpuojančią juostą su ekonominės klasės juosta.

Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausia gaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dvejomis lipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojama žemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuo įvairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokios juostos turi būti vengiama.

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindinis komponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klasės juostos neaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiaga yra tvirtinama pagal specialią formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškai nekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms.

Rūpestingai parinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliau impregnuotas į juostą. Multifoil AntiDUST juosta geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą, taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo į kanalinio polikarbonato vidų.

Kodėl Multifoil AntiDUST juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitos kvėpuojančios juostos?

Viena iš pagrindinių funkcijų Multifoil AntiDUST juostos – greitas drėgmės pašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kuris veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštės ir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laiku kondensato kiekis plokštėse vis didėja, todėl jis turi būti pašalintas nedelsiant.

Kokio dydžio būna Multifoil AntiDUST juostos?

Gaminame įvairių pločių kvėpuojančias – AD4500 serijos ir klasikinius variantas – AD3400 serija, kartu su patikima sandarinimo juosta – G3600 serija. Juostos ilgis gali būti keičiamas atsižvelgiant į norus ir susitarimą. Pateikus prašymą, mes galime pasiūlyti įvairių formatų, ilgio ir pločio ritinius, atsižvelgiant kokias plokštes jūs naudojate.

Apsauginės plėvelės rėžtukas

Pagrindinis privalumas naudojant šį įrankį yra tas, kad jis leidžia pašalinti reikiamą kiekį apsauginės plėvelės prieš klijuojant Antidust apsauginę juostą. Jei apsauginė plėvelė yra nuplėšiama nuo plokštės per daug, rizikuojate ją sugadinti ar subraižyti. Paprasta, bet veiksminga priemonė, kuri pagreitina plokščių apdirbimą, sutaupo laiko ir pinigų.

Multifoil AntiDUST juostos prispaudimo volelis

Volai būna įvairių dydžių, kad tiktu įvairių plokščių storiui. Volelis suteikia didesnį ir tolygesnį spaudimą, kad juostos klijai užtikrintai priliptų ant plokštės paviršiaus.

Multifoil AntiDUST juostos laikiklis

Palengvins darbą su AntiDUST juostomis ir padės palaikyti tvarkingesnę darbo aplinką. Įrankis skirtas įvairių pločių juostoms. Aštrios geležtės pagalba juosta lengvai ir greitai nupjaunama pasiekus norimą jos ilgį.

Neradote atsakymo?

Užpildykite šią formą ir atsakysime į Jums iškilusius klausimus.

    Naudojant šia užklausos forma sutinku su šios svetainės Privatumo politikos taisyklėmis.