Šiltnamių aksesuarai

Šių dienų gyvenimo tempas verčia mus nuolat skubėti, nusistatyti prioritetus, ir labai dažnai, net norėdami gyventi sveikiau, nerandame galimybių. Mes galime padėti. Gyvenk sveikiau ir ilgiau nevargdamas – aliuminio konstrukcijos/ 6 mm polikarbonato dangos išmanieji šiltnamiai SANUS bei jų aksesuarai leis pajusti inteligentiško ūkio privalumus!

GARANTIJA

Šiltnamiams “SANUS” suteikiama 5 metų garantija. Jie pagamintos tik iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų.

SUTAUPYK LAIKO

Šiltnamiai “SANUS” yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Sutaupykite laiko ir skirkite jį sau.

PASIDARYK PATS

Šiltnamius “SANUS” paprasta sumontuoti pačiam pagal išsamią instrukciją bei pateikiamas gaires, tam nereikia jokių ypatingų įrankių.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Jei neturite galimybės atsiimti prekes patys, mes šiltnamius „SANUS“ Jums pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - „SANUS“
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - „SANUS“

Automatinis šiltnamio stoglangio atidarytuvas - Thermovent

Automatinis stoglangių pakėlėjas padeda palaikyti šiltnamyje norimą oro temperatūrą, atidarydamas šiltnamio stoglangius. Jis veikia autonomiškai reaguodamas į temperatūros pokyčius, jo nereikia įjungti, išjungti, jam nereikalingas elektros maitinimas ar akumuliatorius.

Daugiau Jums nebereikės jaudintis, ar atidarėte šiltnamio orlaidę, ar ją uždarėte, ar Jūsų augalai neperkais šiltnamyje – tuo pasirūpins automatinis šiltnamio stoglangių pakėlėjas!

Vienas atidarytuvas skirtas vienam stoglangiui. Kai viršijama nustatyta temperatūra, automatinis stoglangio atidarytuvas atidaro stoglangį, o kai temperatūra pasiekia nustatytąją – stoglangis uždaromas automatiškai.

  • Tinka langui su stiklu arba polikarbonatu;
  • Atidarymo reguliavimas nuo 15-25 °C;
  • Langas atidaro iki 45 cm;
  • Keliamoji galia iki 7 kg;
  • Nereikalinga elektra. Stūmoklyje esantis skystis, kylant temperatūrai, plečiasi ir automatiškai išstumia stūmoklį. Vėstant temperatūrai, automatika užsidaro.
  • Spalva: cinko.

Kilmės šalis: Danija

Lentynėlės šiltnamiui

Lentynėlės palengvins darbą šiltnamyje. Ant jų galėsite auginti daigus, prieskonius, gėles, nokinti pomidorus. Puikus sprendimas taupantiems vietą šiltnamyje. Siūlome įsigyti dviejų dydžių lentynėles, kurios lengvai ir paprastai pritvirtinamos.

Komplektas augalų parišimui

Komplektas pritaikytas mūsų šiltnamiams, palengvins augalų priežiūrą. Parišimo kabliukai lengvai pritvirtinami prie šiltnamio rėmo. Parišimas tvirtinamas per visą šiltnamio ilgį ir plotį, todėl augalą parišite toje vietoje, kurioje norėsite.
Universali laistymo sistema VITA
Universali laistymo sistema VITA

Laistymo sistemos

Dar niekada nebuvo taip lengva rūpintis augalais. Laistymo sistemai veikti nereikalinga elektra. Laistymo sistema veikia ją pajungus prie vandens rezervuaro arba prie vandentiekio. Viskas ko Jums reikia, tai tik pripildyti vandens rezervuarą vandeniu ir pakelti rezervuarą į vieno, ar daugiau, metro aukštį. Kiekvienas augalas gauna vienodą vandens kiekį, be jokių vandens nuostolių, sunkaus darbo ir rūpesčių. Prisjungus prie vandentiekio, nereikės net rezervuaro, tik laistymo sistemos.

Universali laistymo sistema VITA

Tai laistymo sistema, kuri laisto visą pasirinktą lysvę, laistymo plotas iki 70 kvadratinių metrų.

Universali laistymo sistema VITA T

Tai laistymo sistema, kuri tikslingai laisto pasirinktą augalą. Gali laistyti iki 40 augalų.

Talpa vandeniui - gampre
Talpa vandeniui - gampre

Talpa vandeniui (rezervuaras)

210 l talpa vandeniui komplektuojama su dangčiu (stovas į komplektaciją neįeina).

Matmenys: skersmuo 770 mm, aukštis 795 mm

Spalva: žalia.

Automatinis čiaupo atsukimo įrenginys - gampre
Automatinis čiaupo atsukimo įrenginys - gampre

Programatorius

Papildomai prie vandentiekio gali būti komplektuojamas ir automatinis čiaupo atsukimo įrenginys. Jis Jums padės laistyti augalus pasirinktu (užprogramuotu) laiku. Rūpintis augalais bus dar lengviau.
Multifoil AntiDUST - gampre
Multifoil AntiDUST - gampre

Multifoil AntiDUST juosta

Multifoil AntiDUST juosta gaminama iš specialiai atrinktos neaustinės medžiagos, kuri yra apdorota, padengta specialiu biocidų junginiu ir perdirbta į įvairius juostos formatus. Taip gaunamas produktas siūlo kokybišką ir ilgalaikę apsaugą nuo įvairių kenkėjų.

Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą, užkerta kelią susidaryti dumbliams, grybeliui, neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jos vidų.

Multifoil AntiDUST juosta padeda išlaikyti plokštėms optinį skaidrumą per visą daugiasienio polikarbonato plokštės garantinį laikotarpį ir jam pasibaigus. Daugumoje pigių kvėpuojančių juostų gamyboje yra naudojamas neaustinis polipropileno audinys arba folija. Šios medžiagos neturi ypatingų savybių, jos įprastai turi tik dvi juostas klijų ir parduodamos be jokio papildomo apdorojimo, kuris turėtų suteikti juostai kvėpavimą, apsaugą nuo įvairių oro sąlygų, taip būtiną kanalinio polikarbonato plokštėms.

Multifoil AntiDUST juosta yra viena iš efektyviausių apsaugos būdų daugiasienėms polikarbonato plokštėms.

Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite!

 

SUSISIEKTI