Šiltnamių aksesuarai

Šių dienų gyvenimo tempas verčia mus nuolat skubėti, nusistatyti prioritetus, ir labai dažnai, net norėdami gyventi sveikiau, nerandame galimybių. Mes galime padėti. Gyvenk sveikiau ir ilgiau nevargdamas – aliuminio konstrukcijos/ 6 mm polikarbonato dangos išmanieji šiltnamiai SANUS bei jų aksesuarai leis pajusti inteligentiško ūkio privalumus!

GARANTIJA

Šiltnamiams “SANUS” suteikiama 5 metų garantija. Jie pagamintos tik iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų.

SUTAUPYK LAIKO

Šiltnamiai “SANUS” yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Sutaupykite laiko ir skirkite jį sau.

PASIDARYK PATS

Šiltnamius “SANUS” paprasta sumontuoti pačiam pagal išsamią instrukciją bei pateikiamas gaires, tam nereikia jokių ypatingų įrankių.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Jei neturite galimybės atsiimti prekes patys, mes šiltnamius „SANUS“ Jums pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - „SANUS“
Šiltnamiai su polikarbonatine danga - „SANUS“

Automatinis šiltnamio stoglangio atidarytuvas - Thermovent

Automatinis stoglangių pakėlėjas padeda palaikyti šiltnamyje norimą oro temperatūrą, atidarydamas šiltnamio stoglangius. Jis veikia autonomiškai reaguodamas į temperatūros pokyčius, jo nereikia įjungti, išjungti, jam nereikalingas elektros maitinimas ar akumuliatorius.

Daugiau Jums nebereikės jaudintis, ar atidarėte šiltnamio orlaidę, ar ją uždarėte, ar Jūsų augalai neperkais šiltnamyje – tuo pasirūpins automatinis šiltnamio stoglangių pakėlėjas!

Vienas atidarytuvas skirtas vienam stoglangiui. Kai viršijama nustatyta temperatūra, automatinis stoglangio atidarytuvas atidaro stoglangį, o kai temperatūra pasiekia nustatytąją – stoglangis uždaromas automatiškai.

  • Tinka langui su stiklu arba polikarbonatu;
  • Atidarymo reguliavimas nuo 15-25 °C;
  • Langas atidaro iki 45 cm;
  • Keliamoji galia iki 7 kg;
  • Nereikalinga elektra. Stūmoklyje esantis skystis, kylant temperatūrai, plečiasi ir automatiškai išstumia stūmoklį. Vėstant temperatūrai, automatika užsidaro.
  • Spalva: cinko.

Kilmės šalis: Danija

Lentynėlės šiltnamiui

Lentynėlės palengvins darbą šiltnamyje. Ant jų galėsite auginti daigus, prieskonius, gėles, nokinti pomidorus. Puikus sprendimas taupantiems vietą šiltnamyje. Siūlome įsigyti dviejų dydžių lentynėles, kurios lengvai ir paprastai pritvirtinamos.

Komplektas augalų parišimui

Komplektas pritaikytas mūsų šiltnamiams, palengvins augalų priežiūrą. Parišimo kabliukai lengvai pritvirtinami prie šiltnamio rėmo. Parišimas tvirtinamas per visą šiltnamio ilgį ir plotį, todėl augalą parišite toje vietoje, kurioje norėsite.
Universali laistymo sistema VITA
Universali laistymo sistema VITA

Laistymo sistemos

Dar niekada nebuvo taip lengva rūpintis augalais. Laistymo sistemai veikti nereikalinga elektra. Laistymo sistema veikia ją pajungus prie vandens rezervuaro arba prie vandentiekio. Viskas ko Jums reikia, tai tik pripildyti vandens rezervuarą vandeniu ir pakelti rezervuarą į vieno, ar daugiau, metro aukštį. Kiekvienas augalas gauna vienodą vandens kiekį, be jokių vandens nuostolių, sunkaus darbo ir rūpesčių. Prisjungus prie vandentiekio, nereikės net rezervuaro, tik laistymo sistemos.

Universali laistymo sistema VITA

Tai laistymo sistema, kuri laisto visą pasirinktą lysvę, laistymo plotas iki 70 kvadratinių metrų.

Universali laistymo sistema VITA T

Tai laistymo sistema, kuri tikslingai laisto pasirinktą augalą. Gali laistyti iki 40 augalų.

Talpa vandeniui - gampre
Talpa vandeniui - gampre

Talpa vandeniui (rezervuaras)

210 l talpa vandeniui komplektuojama su dangčiu (stovas į komplektaciją neįeina).

Matmenys: skersmuo 770 mm, aukštis 795 mm

Spalva: žalia.

Automatinis čiaupo atsukimo įrenginys - gampre
Automatinis čiaupo atsukimo įrenginys - gampre

Programatorius

Papildomai prie vandentiekio gali būti komplektuojamas ir automatinis čiaupo atsukimo įrenginys. Jis Jums padės laistyti augalus pasirinktu (užprogramuotu) laiku. Rūpintis augalais bus dar lengviau.
Multifoil AntiDUST - gampre
Multifoil AntiDUST - gampre

Multifoil AntiDUST juosta

Multifoil AntiDUST juosta gaminama iš specialiai atrinktos neaustinės medžiagos, kuri yra apdorota, padengta specialiu biocidų junginiu ir perdirbta į įvairius juostos formatus. Taip gaunamas produktas siūlo kokybišką ir ilgalaikę apsaugą nuo įvairių kenkėjų.

Multifoil AntiDUST juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą, užkerta kelią susidaryti dumbliams, grybeliui, neleidžia dulkėms ir vabzdžiams patekti į jos vidų.

Multifoil AntiDUST juosta padeda išlaikyti plokštėms optinį skaidrumą per visą daugiasienio polikarbonato plokštės garantinį laikotarpį ir jam pasibaigus. Daugumoje pigių kvėpuojančių juostų gamyboje yra naudojamas neaustinis polipropileno audinys arba folija. Šios medžiagos neturi ypatingų savybių, jos įprastai turi tik dvi juostas klijų ir parduodamos be jokio papildomo apdorojimo, kuris turėtų suteikti juostai kvėpavimą, apsaugą nuo įvairių oro sąlygų, taip būtiną kanalinio polikarbonato plokštėms.

Multifoil AntiDUST juosta yra viena iš efektyviausių apsaugos būdų daugiasienėms polikarbonato plokštėms.

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėse sudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinys daugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės. Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesnio paviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. „Multifoil AntiDUST“ juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžia patekti kitiems teršalams į jos vidų.

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiems gyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yra užkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugelis kitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuria sąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščių galuose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštės dalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500 kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštės pažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogų įrengimui, kvepuojančią juostą yra butina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taip neleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastų reiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abu kanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijos problemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio plikarbonato plokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta.

Tolesni tyrimai parodė, kad net jei kanalionio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveik vakumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato. Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidi membrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojant „Multifoil AntiDUST“ juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas iš jos.

Kodėl reikia naudoti "Multifoil AntiDUST" juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis, vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanalinio polikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. „Multifoil AntiDUST“ juosta yra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanalinio polikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaip SABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką per garantinį terminą ir jam pasibaigus.

Kodėl "Multifoil AntiDUST "juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga lyginti „Multifoil AntiDUST“ kvėpuojančią juostą su ekonominės klasės juosta.

Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausia gaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dviejomis lipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojama žemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuo ivairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokios juostos turi būti vengiama.

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindinis komponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klases juostos neaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiaga yra tvirtinama pagal specialia formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškai nekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms.

Rūpestingai parinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliau impregnuotas į juostą. „MUltifoil AntiDUST“ juosta geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą, taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo į kanalinio polikarbonato vidų.

Kodėl "Multifoil AntiDUST" juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitos kvėpuojančios juostos?

Viena iš pagrindinių funkcijų „Multifoil ANTIDUST“ juostos – greitas drėgmės pašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kuris veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštės ir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laiku kondensato kiekis plokštėse vis dideja, todėl jis turi būti pašalintas nedelsiant.

Kokio dydžio būna "Multifoil ANTIDUST" juostos?

Gaminame įvairių pločių kvėpuojančias – AD4500 serijos ir klasikinius variantas – AD3400 serija, kartu su patikima sandarinimo juosta – G3600 serija. Juostos ilgis gali būti keičiamas atsižvelgiant į norus ir susitarimą. Pateikus prašymą, mes galime pasiūlyti įvairių formatų, ilgio ir pločio ritinius, atsižvelgiant kokias plokštes jūs naudojate.

Apsauginės plėvelės rėžtukas

Pagrindinis privalumas naudojant šį įrankį yra tas, kad jis leidžia pašalinti reikiamą kiekį apsauginės plėvelės prieš klijuojant Antidust apsauginę juostą. Jei apsauginė plėvelė yra nuplėšiama nuo plokštės per daug, rizikuojate ją sugadinti ar subraižyti. Paprasta, bet veiksminga priemonė, kuri pagreitina plokščių apdibimą, sutaupo laiko ir pinigų.

"Multifoil Antidust" juostos prispaudimo volelis

Volai būna įvairių dydžių, kad tiktu įvairių plokščių storiui. Volelis suteikia didesnį ir tolygesnį spaudimą, kad juostos klijai užtikrintai priliptų ant plokštės paviršiaus.

"Multifoil Antidust" juostos laikiklis

Palengvins darbą su Antidust juostomis ir padės palaikyti tvarkingesnę darbo aplinką. Įrankis skirtas įvairių pločių juostoms. Aštrios geleštės pagalba juosta lengvai ir greitai nupjaunama pasiekus norimą jos ilgį.

Išsirinkite labiausiai Jūsų poreikius atitinkančius šiltnamio priedus

Šiltnamių priedus patogiausia ir greičiausia įsigyti internetinėje parduotuvėje.

 

ĮSIGYTI ŠILTNAMIŲ AKSESUARUS INTERNETU

Liko neatsakytų klausimų? Susisiekite!

 

SUSISIEKTI

Nuotraukų galerija