GAMPRE - SANUS išmanus lietuviškas šiltnamis

Apie mus - UAB „GAMPRE“

Nuo plastmasinių pomidorų skonio iki karališkos verandos.

Verslo idėja kilo dar 2009 metais, pusryčiaujant vaiskų vasaros rytmetį ir bandant įkalbėti tris šeimos atžalas suvalgyti pomidorą (kaip reikalauja sveikos mitybos taisyklės). Pomidorą iš prekybos centro… Plastmasinio skonio, kurį daugelis žinote.

Suvokėme, kad mums reikia savų, kaimiškų, tikro skonio daržovių – o tam reikalingas šiltnamis, kuris būtų gražus, puoštų kiemą bei ilgalaikis, atsparus Lietuvos vėtroms ir sniegui, „išmanus“, nereikalaujantis priežiūros.

Išmanieji šiltnamiai SANUS

Įvertinus tuometines jaunos šeimos finansines galimybes ir apžvelgus rinką vienbalsiai nutarta – gaminsime patys. Sau ir kitiems.

Taip atsirado UAB „GAMPRE“, viena didžiausių ne pramoninių šiltnamių gamintoja Lietuvoje, siūlanti klientams pagal jų individualius poreikius suprojektuotą šiltnamį SANUS ir skatinanti Lietuvos gyventojus pamiršti plastmasinius pomidorus.

Paklausa viršijo lūkesčius, įmonės šiltnamius pamėgo ne tik lietuvaičiai, bet ir kitų šalių gyventojai, tad dalį produkcijos eksportuojame.

Plačiau apie SANUS šiltnamius
Apie mus Gampre įmonė
0
m2 gamybinės patalpos
0
motyvuotų profesionalų
0
prekybos šalys

Karališkos verandos REGIUM

Jaukiam gyvenimui

Istorija tuom nesibaigia – gamybos įmonėse privalu nuolat kurti. Sekantis žingsnis – pasiūlyti jaukią vietelę (kad ir pomidorų valgymui). Taip gimė terasų, verandų idėja – produktui keliami neeiliniai reikalavimai – be estetikos, užsibrėžėme pergudrauti gamtą – įveikti Lietuvos vėjus, lietų ir saulės trūkumą.

UAB „GAMPRE“ sukurtos verandos REGIUM tikrai karališkos – ar gali būti kas jaukiau, nei su garuojančiu kavos puodeliu nušlepsenti basomis į vietą, kurioje sustoja laikas – pabūti arčiau gamtos, su mylimiausiais ir svarbiausiais žmonėmis – lapkričio mėnesį!

Karališkos verandos (su pilnai stumdomų durų sistema, tvirto aliuminio rėmu, polikarbonato stogu) suteikia atokvėpio valandėlę, kuomet suvoksite, kad tai Jūs esate savo gyvenimo (ir pasirinkimų) šeimininkai.

Plačiau apie REGIUM verandas
Terasa veranda pritaikyta lietuviškiems orams
GAMPRE - apie mus

Paprasti sprendimo būdai

O kas toliau?

Šiandien UAB „Gampre“ – sparčiai auganti, inovatyvi, su žinomiausiais pasaulio žaliavų tiekėjais bendradarbiaujanti, klientui teikianti tik aukštos kokybės produktus organizacija. Lietuvos gamybinė įmonė. Kartu – tai šeimos verslas. Šeimos, kurios poreikiai tokie patys kaip ir daugelio kitų šeimų, kuri, kaip ir Jūs, brangina kartu praleistą laiką, nori sveikiau maitintis ir (kaip pasakoje) ilgai bei laimingai gyventi. Todėl ir mūsų verslas orientuotas ne į skaičius, o į jausmą.

Ar jau pasiekėme savo Everesto viršūnę? Žinoma, ne. Tačiau mūsų šeima kalnus dievina. Nesvarbu, kad tenka suklupti, kad pavargstame. Keliamės ir einame toliau. Vėl esame naujame kūrybos etape. Laikas kitam produktui, kuris kaip ir ankstesnieji bus skirtas Žmogui.

Visi produktai
Finansuojama iš Europos regioninės plėtros fondo

Projekto vykdytojas: UAB “Gampre”

GAMPRE-114
2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos

UAB „Gampre“ plėtra didinat darbo našumą

Projekto tikslas – didinti įmonės gamybos produktyvumą bei plėsti veiklą skirtingose srityse. Pritraukti naujų klientų, pasiekti naujas rinkas. Sumažinti gamybos kaštus ir žengti su inovacijomis į priekį. Apmokyti ir pritraukti kvalifikuotus darbuotojus.

Įmonė plečia savo gamybą ir siekia didinti darbo našumą diegiant gamybos procesų skaitmeninimo technologijas gamybos procesuose. Gamybos procesų suskaitmeninimas
leistų didinti darbo našumą, gerinti duomenų apsikeitimą tarp procesų dalyvių, gerinti vidaus procesų ir produkcijos kokybę.

2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos

UAB „Gampre” intensyvina pardavimus užsienio rinkose

UAB „Gampre“ – sėkmingai įgyvendino projektą „UAB „Gampre” eksporto plėtra, dalyvaujant užsienio parodose“. Per nepilnus dvejus metus, pristatant savo įmonę ir gaminius, sudalyvauta aštuoniose specializuotose tarptautinėse parodose, vykusiose Belgiijoje, Vokietijoje, Švedijoje, Estijoje, Latvijoje.

Dalyvaujant parodose pavyko užmegzti ne vieną dešimtį naujų kontaktų su įmonės gaminamų šiltnamių, skirtų namų ūkiui, potencialiais užsakovais bei galimais pirkėjais. Parodų metu buvo vykdoma skirtingų rinkų poreikių analizė. Betarpiškas susipažinimas su rinkose vyraujančiomis tendencijomis padeda didinti pardavimus, tiek turimose, tiek įmonei dar naujose eksporto rinkose.

Įmonės matomumas

Sėkmingai įgyvendinti projektą bei plėsti eksporto rinkas padėjo, iš Europos regioninės plėtros fondo, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę “Naujos galimybės LT” skirtas beveik 43 000 € finansavimas. Reikiamą dalį – mažiausiai dar tiek pat lėšų skyrė pati įmonė.

Dėka sėkmingai įgyvendinto eksporto plėtros projekto, leidusio diversifikuoti gaunamas pajamas pagal geografinius regionus, padidės įmonės pardavimo pajamos, sukuriama pridėtinė vertė ir darbo našumas.

Spoga Gafa, 2018 (Vokietija)
Nordbygg, 2016 (Švedija)
Ehitus ja Sisustus, 2017 (Estija)
Nordiska Tradgardar, 2017 (Švedija)
Spoga Gafa, 2019
Batibouw, 2016 (Belgija)
EstBuilt, 2018 (Estija)
Maja I, 2017 (Latvijoje)
Maja I, 2018 (Latvijoje)
Maja II, 2017 (Latvijoje)
Spoga Gafa, 2017 (Vokietija)
PL Poznan 2019