Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Feuerdesign galda grili

Piedzīvo jauna veida grilēšanu: kad vēlies un kur vēlies! Mēs piedāvājam jaunu produktu: Ugunsdroši (Feuerdesign) pikniku galda grili. Feuerdesign piedāvā produktus, kuru rezultāti ir neapstrīdami, tie ir izturīgi un ērti. Jauns grilēšanas veids: Katrs var sēdēt pie galda un izvēlēties kādu ēdienu vēlas pagatavot. Tātad, kāpēc izvēlēties Feuerdesign galda grilus?

Fuerdesign BBQ grilu katalogs (EN) >>

GARANTIJA

Šiltnamiams “SANUS” suteikiama 5 metų garantija. Jie pagamintos tik iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų.

SUTAUPYK LAIKO

Šiltnamiai “SANUS” yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Sutaupykite laiko ir skirkite jį sau.

PASIDARYK PATS

Šiltnamius “SANUS” paprasta sumontuoti pačiam pagal išsamią instrukciją bei pateikiamas gaires, tam nereikia jokių ypatingų įrankių.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Jei neturite galimybės atsiimti prekes patys, mes šiltnamius „SANUS“ Jums pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

Kāpēc izvēlēties Feuerdesign galda grilus?

Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Mazāk dūmu

Feuerdesign dizains neļauj ievest taukus, eļļu un citus šķidrumus uz kokoglēm, tādēļ gatavošanas laikā nav dūmu vai citu nepatīkamu smaku. Cepšanas process kļūst elegants, saglabājot ēdiena dabisko garšu. Protams, tas ir daudz veselīgāks veids, kā grilēt.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama

Pārnēsājams

Jūsu sabiedrotais, neatkarīgi no vietas. Visiem Feuerdesign griliem komplektā līdzi ir ērti pārvietojama soma, kas nodrošina vieglu, ērtu un drošu transportēšanu. Feuerdesign vienmēr pārsteidz ar jauna veida griliem, kuru pieredze ir balstīta no Jūsu vēlmēm.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama - paruošite per kelias minutes
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama - paruošite per kelias minutes

Īss pagatavošanas laiks

Tikai pāris minutes un grils ir gatavs lietošanai! Kontrolēta gaisa plūsmas sistēma pa taisno iet caur grila centru, kas ļauj ātri sasniegt optimālo grila temperatūru dažās minūtēs bez draudiem.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogu įjungti
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogu įjungti

Regulējama temperatūra

Gaisa plūsma ir regulējama pēc vēlamās temperatūras: Jo lielāka gaisa plūsma, jo lielāka temperatūra. Kā Jūsu ēdiens ir gatavs, tā vienkārši to izslēdziet. Ogles sāks degt ļoti lēni sagaidot nākamo ēdiena pagatavošanas tūri.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Uzlādējams ventilators

Ventilators ir viegli uzlādējams ar USB vadu ar ko uzlādē telefonu. Pievienojiet to vai arī izmantojiet portatīvo (pārnēsājamo) lādētāju un varat turpināt izbaudīt pasākumu.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogus išvalymas
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogus išvalymas

Tīrīšana

Feuerdesign grilus ir ne tikai viegli lietot, bet arī kopt. Kad grilēšana ir beigusies, vienkārši ievietojiet, nerūsējošā tērauda bļodu, resti un ogļu turētāja virsējo vāku, savā trauku mazgājamajā mašīnā. Pateicoties to izmēriem, tie viegli ietilps Jūsu mazgājamajā mašīnā, lai to padarītu kā jaunu.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - kaip veikia
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - kaip veikia

Kā tas strādā?

Feuerdesign ventilators dzen svaigu gaisu caur ogļu turētāju, paātrinot sakaršanas procesu līdz nepieciešamajai temperatūrai. Līdz ar to karstums vienmērīgi plūst pa visu grilu, tajā pašā laikā saglabājot grila ārsienas vēsas, arī pēc ilgas grila lietošanas.
Stalo kepsninės konstrukcija - gampre
Stalo kepsninės konstrukcija - gampre

Sastāvdaļas

Viegli saliekams un sagatavojams lietošanai:

  • Lielais, jeb augšējais režģis, kas nodrošina ēdiena nepielipšanu un nepiedegšanu.
  • Plašs ogļu turētājs ar īpaši spēcīgu, ilgnoturīgu metāla sietu.
  • Iekšējā nerūsējošā tērauda bļoda, kas izplata siltumu visā tās platumā, lai savāktu taukus.
  • Ārējais korpuss, kas pagatavots, lai neuzkarstu.
  • Cieti sānu stiprinājumi, lai varētu nofiksēt grila iekšējo grīdiņu.
  • Plaša pamatne ar gumijas kājām, lai viegli grilu nostabilizētu.
  • Unikāls Feuerdesign ventilators ar 1000 mAh lādējāmu bateriju, kas ļauj to izmantot līdz pat 4 stundām.

Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Drošība un kvalitāte

Feuerdesign grili ir izveidoti Vācijā. Valstī kurā svarīga ir kvalitāte, uzticamība, inovācijas un viegla lietojamiba. Ražots Vjetnamā un visi ražošanas procesi tiek uzraudzīti ar lielākajiem kvalitātes standartiem. Visas ražotnes ir sertificētas ar ISO 9001 un SA 8000 un visiem produktiem ir Intersek-GS apstiprinājums.

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėse sudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinys daugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės. Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesnio paviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. “Multifoil AntiDUST” juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžia patekti kitiems teršalams į jos vidų.

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiems gyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yra užkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugelis kitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuria sąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščių galuose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštės dalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500 kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštės pažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogų įrengimui, kvepuojančią juostą yra butina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taip neleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastų reiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abu kanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijos problemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio plikarbonato plokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta.

Tolesni tyrimai parodė, kad net jei kanalionio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveik vakumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato. Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidi membrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojant “Multifoil AntiDUST” juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas iš jos.

Kodėl reikia naudoti "Multifoil AntiDUST" juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis, vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanalinio polikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. “Multifoil AntiDUST” juosta yra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanalinio polikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaip SABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką per garantinį terminą ir jam pasibaigus.

Kodėl "Multifoil AntiDUST "juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga lyginti “Multifoil AntiDUST” kvėpuojančią juostą su ekonominės klasės juosta.

Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausia gaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dviejomis lipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojama žemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuo ivairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokios juostos turi būti vengiama.

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindinis komponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klases juostos neaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiaga yra tvirtinama pagal specialia formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškai nekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms.

Rūpestingai parinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliau impregnuotas į juostą. “MUltifoil AntiDUST” juosta geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą, taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo į kanalinio polikarbonato vidų.

Kodėl "Multifoil AntiDUST" juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitos kvėpuojančios juostos?

Viena iš pagrindinių funkcijų “Multifoil ANTIDUST” juostos – greitas drėgmės pašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kuris veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštės ir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laiku kondensato kiekis plokštėse vis dideja, todėl jis turi būti pašalintas nedelsiant.

Kokio dydžio būna "Multifoil ANTIDUST" juostos?

Gaminame įvairių pločių kvėpuojančias – AD4500 serijos ir klasikinius variantas – AD3400 serija, kartu su patikima sandarinimo juosta – G3600 serija. Juostos ilgis gali būti keičiamas atsižvelgiant į norus ir susitarimą. Pateikus prašymą, mes galime pasiūlyti įvairių formatų, ilgio ir pločio ritinius, atsižvelgiant kokias plokštes jūs naudojate.

Apsauginės plėvelės rėžtukas

Pagrindinis privalumas naudojant šį įrankį yra tas, kad jis leidžia pašalinti reikiamą kiekį apsauginės plėvelės prieš klijuojant Antidust apsauginę juostą. Jei apsauginė plėvelė yra nuplėšiama nuo plokštės per daug, rizikuojate ją sugadinti ar subraižyti. Paprasta, bet veiksminga priemonė, kuri pagreitina plokščių apdibimą, sutaupo laiko ir pinigų.

"Multifoil Antidust" juostos prispaudimo volelis

Volai būna įvairių dydžių, kad tiktu įvairių plokščių storiui. Volelis suteikia didesnį ir tolygesnį spaudimą, kad juostos klijai užtikrintai priliptų ant plokštės paviršiaus.

"Multifoil Antidust" juostos laikiklis

Palengvins darbą su Antidust juostomis ir padės palaikyti tvarkingesnę darbo aplinką. Įrankis skirtas įvairių pločių juostoms. Aštrios geleštės pagalba juosta lengvai ir greitai nupjaunama pasiekus norimą jos ilgį.

Multifoil AntiDUST - gampre
Multifoil AntiDUST - gampre

Sodo takeliai ``BAOBABAS``

Siūlome Jums puikiai aplinką papuošiančius sodo takelius.
Apsaugos nuo balų.
Medžio įmitacija suteikia prašmatnų įvaizdį Jūsų kieme.
Atsparus klimato sąlygoms.
Rifliuotas paviršius apsaugos nuo paslidimų palyjus.
Galima naudoti lauke ir išorėje.

Stačiakampis sendintas blokelis
Matmenys – 22×70 cm.
Aukštis – 4 cm.

Ovalus rąsto formos sendintas blokelis
Diametras 40 cm.
Aukštis 4 cm.

Sendintas keturkampis blokelis
Matmenys 22×22 cm.
Aukštis 4 cm.

Feuerdesign galda grilu modeļi un krāsas:

Baltos spalvos VESUVIO stalo kepsninė
Baltos spalvos VESUVIO stalo kepsninė

Vesuvio

Vesuvio modeļus piedāvājam apaļus ar 33 cm diemetru.
Krāsas: dzeltena, zila, pelēka, sarkana, zaļa.

Žalia Teide stalo kepsninė
Žalia Teide stalo kepsninė

Teide

Teidei raksturīga jauna četrkantaina forma.
Krāsas: zila, pelēka, sarkana, zaļa.

Lūdzu, sazinieties ar mums, un mēs sagatavojam individuālo piedāvājumu.

Ką reikia žinoti prieš montuojant šiltnamį “SANUS”?

Kartu su šiltnamiu “SANUS” Jūs gausite išsamią montavimo instrukciją, tačiau pravartu žinoti keletą patarimų (šiltnamio montavimo instrukcija):

Šiltnamio pagrindo paruošimas:

Pirmiausia parinkite šiltnamiui vietą, geriausia – kad būtų pakankamai saulės šviesos dienos metu. Paruoškite pagrindą –pasistenkite, kad būtų kuo lygesnis.

Šiltnamio pamatinio profilio tvirtinimas:

Rekomenduojame šiltnamio pamatinį profilį pritvirtinti prie pagrindo. Tam puikiai tinka fibo blokeliai, šaligatvio elementai, bordiūrų elementai – bet kokia medžiaga, kuri neįgeria vandens, tuomet rudens metu sudrėkus ir žiemos metu pašalus – nesuskils. Pvz., netinkamas pasirinkimas būtų akytbetonio blokeliai).

Pasirinktus tvirtinimo elementus lygiai įkaskite į žemę šiltnamio kampuose ir/ar per vidurį (priklausomai nuo pasirinkto šiltnamio dydžio) ir prie jų pritvirtinkite pamatinį šiltnamio profilį.

Dėmesio: tvirtinimo elementai (varžtai) jau įeina į įsigyto šiltnamio komplektaciją.

Rekomenduojame:

“Multifoil AntiDUST” juostos yra efektyviausia apsaugos priemonė daugiasienėms polikarbonato plokštėms apsaugoti nuo drėgmės. Šiltnamio polikarbonatui sandarinti naudojame dviejų rūšių juostas, kvėpuojančią (su balta juostele per vidurį) ir nekvėpuojančią (tiesiog pilką juostelę).

Kvėpuojančią juostelę visada klijuokite iš polikarbonato lakšto apačios, o nekvėpuojančią – viršuje (siekdami užsandarinti tuščius vidurinius kanalus).

Skaitykite daugiau apie “Multifoil AntiDUST” juostas >>

Skaistykite daugiau atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus >>

Nuotraukų galerija