Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Feuerdesign BBQ table grills

Experience the new way of barbecuing: wherever, whenever! We present a new product: Feuerdesign BBQ table grills. Feuverdesign delivers products that outsrand for performance, durability and convenience. This is a new way of barbecuing: everyone sitting at the table and decides the grade of cooking of his own food.

Catalogue of Fuerdesign BBQ grills >>

GARANTIJA

Šiltnamiams “SANUS” suteikiama 5 metų garantija. Jie pagamintos tik iš Europos Sąjungoje sertifikuotų medžiagų.

SUTAUPYK LAIKO

Šiltnamiai “SANUS” yra ilgaamžiai ir nereikalauja jokios papildomos priežiūros. Sutaupykite laiko ir skirkite jį sau.

PASIDARYK PATS

Šiltnamius “SANUS” paprasta sumontuoti pačiam pagal išsamią instrukciją bei pateikiamas gaires, tam nereikia jokių ypatingų įrankių.

PRISTATYMAS Į NAMUS

Jei neturite galimybės atsiimti prekes patys, mes šiltnamius „SANUS“ Jums pristatysime visoje Lietuvoje nemokamai.

Why to choose Feuerdesign table grills?

Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Smokeless

Thanks to the design of Feuerdesign, oil and liquids will not get in contact with charcoal, preventing smoke and undersired flavours affecting the taste of your food. Also the grilling process is much more gentle, retaining the original food taste. A much more healthy way to grill.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama

Portable

Your companion, everywhere. All Feuerdesign grills come with a convenient carry bag, making transport easy and safe. Lightweight and handy. Feuerdesign grills are always with you delighting you with new grill experiences, everywhere you wish to.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama - paruošite per kelias minutes
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogiai nešiojama - paruošite per kelias minutes

Short cooking time

Only a couple of minutes and your grill is ready to go! The controlled airstream goes straight to the heart of the grill allowing to reach the desired temperature in few minutes, with no hazzle and no harm!
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogu įjungti
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogu įjungti

Adjustable temperature

The airstream can be set getting the desired temperature: the faster the speed, the higher the temperature. And once your food is ready, just switch it off. Charcoal will burn very slowly, allowing a second grilling once desired.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Rechargeable device

Aren’t over hours working tinme not enough? Your fan can easily be recharged, thanks to the USB cable delivered with the grill. Plug it in, or use a power bank and you can continue to enjoy your party.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogus išvalymas
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - patogus išvalymas

Cleaning

Feuerdesign grills are not only easy to use, but also to clean! Once your grillparty is over just put the stainless bowl, the grid and the charcoal chamber cover into your dishwasher. Thanks to the compact size these parts will fit into any washer and will become as new with a normal cycle.
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - kaip veikia
Feuerdesign BBQ stalo kepsninės - kaip veikia

How it works?

The Feuerdesign Fan drags fresh air through the charcoal chamber, speeding up the heating process to the desired temperature, and through the grill housing keeping its walls lukewarm also after long using time.
Stalo kepsninės konstrukcija - gampre
Stalo kepsninės konstrukcija - gampre

Construction

You can easily assemble your table grill – construction from top to bottom:

  • Large grid with no solid plate avoiding food sticking or burning on it.
  • Wide charcoal chamber with extra strong, long lasting metal mesh.
  • Inner stainless stell bowl to reflect heat all over the grid to collect grease.
  • Outer metal cool touch housing.
  • Solid side-snaps to fix firmly the frid on the grill housing.
  • Wide base with rubber feet for a stable and safe positioning.
  • Unique Feuerdesign fan with a 1000 mAh rechargeable battery delivers up to 4h airstream.

Feuerdesign BBQ stalo kepsninės

Safety and quality

Feuerdesign grills are developed in Germany, with combined quality and reliability with innovation and easy to use. Made in Vietnam, all manufacturing processes are submitted to the strongest quality standarts. All factories are certified ISO 9001 and SA 8000 and all products are covered by Intersek-GS approval.

Kodėl kondensacija daugiasienių polikarbonato plokštėse sudaro didelę problemą?

Kondensacija yra natūralus reiškinys daugiasienėms polikarbonato plokštėms dėl santykinės atmosferos drėgmės. Vandens garai natūraliai susiformuoja, kai plokštė yra veikiama šiltesnio paviršiaus. Šie vandens garai susijungia į skystį. “Multifoil AntiDUST” juostos filtras turi unikalų paviršių, kuris skatina sparčiai pašalinti iš plokštės susidariusį kondensatą ir taip pat neleidžia patekti kitiems teršalams į jos vidų.

Kondensacija yra dumblių ir grybelių susidarymo priežastis, kadangi jiems gyvuoti reikalingas vanduo. Kuo greičiau jis yra pašalinamas, tuo greičiau yra užkertamas kelias dumblių ir grybelių atsiradimui. Daugelis kitų užbaigiamųjų juostų neturi tokios filtrų sistemos, tokiu būdu sukuria sąlygas dumblių, grybelio gyvavimui.

Ar kvėpuojančią juostą reikia naudoti abiejuose plokščių galuose?

Taip, tai daryti būtina. Viršutinę plokštės dalį užklijuokite su G3600 juosta, o apatinę dalį su AD3400 ar AD4500 kvėpuojančia juosta. Kartais juosta neklijuojama, bet tada kyla grėsmė plokštės pažeidimui ir estetiniam vaizdui. Tačiau naudojant plokštes šlaitinių stogų įrengimui, kvepuojančią juostą yra butina klijuoti iš abiejų galų.

Kodėl tiesiog neužsandarinus plokščių galų ir taip neleisti kondensatui patekti į vidų?

Daryti tyrimai atskleidė neįprastų reiškinių, susijusių su kanalinio polikarbonato plokštėmis. Buvo pasiūlyta abu kanalinio polikarbonato galus užsandarinti, siekiant pašalinti kondensacijos problemą. Praktiškai buvo įrodyta, kad užsandarinus kanalinio plikarbonato plokštės galus, kondensacijos problema nebuvo išspręsta.

Tolesni tyrimai parodė, kad net jei kanalionio polikarbonato plokštės buvo užsandarintos beveik vakumo sąlygose, vis dar buvo randama kondensato. Padaryta išvada, kad kanalinio polikarbonato paviršius elgėsi kaip pusiau laidi membrana ir vandens garų patekimas į plokštę yra galimas. Taigi naudojant “Multifoil AntiDUST” juostą, kondensatas neužsibūna plokštėje ir yra greitai pašalinamas iš jos.

Kodėl reikia naudoti "Multifoil AntiDUST" juostą?

Yra potencialių problemų tokių, kaip dulkės, dumbliai, grybelis, vabzdžiai, kondensacija ir t.t., kurie gali turėti įtakos kanalinio polikarbonato estetinei išvaizdai ir gyvavimo laikui. “Multifoil AntiDUST” juosta yra pažangiausia ir visiškai integruotos apsaugos sistema kanalinio polikarbonato vartotojams. Bendradarbiaujant su gamintojais, tokiais kaip SABIC, kartu yra daromi tyrimai, kurie žymiai pagerina lapo gyvavimo laiką per garantinį terminą ir jam pasibaigus.

Kodėl "Multifoil AntiDUST "juostos yra brangesnės už ekonominės klasės juostas?

Netikslinga lyginti “Multifoil AntiDUST” kvėpuojančią juostą su ekonominės klasės juosta.

Ekonominės klasės kvėpuojanti juosta dažniausia gaminama iš neaustinio polipropileno audinio, kuri yra laminuojama su dviejomis lipniomis juostomis. Neaustinė polipropileno medžiaga dažniausia yra naudojama žemdirbystėje arba sodininkystėje. Tai tikrai nėra pakankama apsauga nuo ivairių organizmų, kurie kenkia kanalinio polikarbonato plokštėms. Todėl tokios juostos turi būti vengiama.

Naudojamos specialiai atrinktos neaustinės medžiagos kaip pagrindinis komponentas, kartu su AntiDUST juosta, tuo tarpu, kai ekonominės klases juostos neaustinė medžiaga jau yra galutinis produktas. Multifoils neaustinė medžiaga yra tvirtinama pagal specialia formulę sukurtais klijais, kurie yra visiškai nekenksmingi kanaliniui polikarbonatui. Jie užtikrina puikų paviršių sukibimą, yra atsparūs temperatūros pokyčiams ir kitoms klimato sąlygoms.

Rūpestingai parinktas chemikalų kokteilis apsaugai buvo kruopščiai bandomas ir vėliau impregnuotas į juostą. “MUltifoil AntiDUST” juosta geba veiksmingai pašalinti kondensaciją per smulkaus tinklelio filtrą, taip pat tinklelis apsaugo nuo dulkių, vabzdžių ir kitų teršalų patekimo į kanalinio polikarbonato vidų.

Kodėl "Multifoil AntiDUST" juosta geriau pašalina susidariusią kondensaciją nei kitos kvėpuojančios juostos?

Viena iš pagrindinių funkcijų “Multifoil ANTIDUST” juostos – greitas drėgmės pašalinimas. To buvo pasiekta specialiu juostos paviršiaus apdorojimu, kuris veiksmingai pašalina drėgmės perteklių iš daugiasienio polikarbonato plokštės ir taip pat neleidžia dulkėms patekti į jos vidų. Tam tikru metų laiku kondensato kiekis plokštėse vis dideja, todėl jis turi būti pašalintas nedelsiant.

Kokio dydžio būna "Multifoil ANTIDUST" juostos?

Gaminame įvairių pločių kvėpuojančias – AD4500 serijos ir klasikinius variantas – AD3400 serija, kartu su patikima sandarinimo juosta – G3600 serija. Juostos ilgis gali būti keičiamas atsižvelgiant į norus ir susitarimą. Pateikus prašymą, mes galime pasiūlyti įvairių formatų, ilgio ir pločio ritinius, atsižvelgiant kokias plokštes jūs naudojate.

Apsauginės plėvelės rėžtukas

Pagrindinis privalumas naudojant šį įrankį yra tas, kad jis leidžia pašalinti reikiamą kiekį apsauginės plėvelės prieš klijuojant Antidust apsauginę juostą. Jei apsauginė plėvelė yra nuplėšiama nuo plokštės per daug, rizikuojate ją sugadinti ar subraižyti. Paprasta, bet veiksminga priemonė, kuri pagreitina plokščių apdibimą, sutaupo laiko ir pinigų.

"Multifoil Antidust" juostos prispaudimo volelis

Volai būna įvairių dydžių, kad tiktu įvairių plokščių storiui. Volelis suteikia didesnį ir tolygesnį spaudimą, kad juostos klijai užtikrintai priliptų ant plokštės paviršiaus.

"Multifoil Antidust" juostos laikiklis

Palengvins darbą su Antidust juostomis ir padės palaikyti tvarkingesnę darbo aplinką. Įrankis skirtas įvairių pločių juostoms. Aštrios geleštės pagalba juosta lengvai ir greitai nupjaunama pasiekus norimą jos ilgį.

Multifoil AntiDUST - gampre
Multifoil AntiDUST - gampre

Sodo takeliai ``BAOBABAS``

Siūlome Jums puikiai aplinką papuošiančius sodo takelius.
Apsaugos nuo balų.
Medžio įmitacija suteikia prašmatnų įvaizdį Jūsų kieme.
Atsparus klimato sąlygoms.
Rifliuotas paviršius apsaugos nuo paslidimų palyjus.
Galima naudoti lauke ir išorėje.

Stačiakampis sendintas blokelis
Matmenys – 22×70 cm.
Aukštis – 4 cm.

Ovalus rąsto formos sendintas blokelis
Diametras 40 cm.
Aukštis 4 cm.

Sendintas keturkampis blokelis
Matmenys 22×22 cm.
Aukštis 4 cm.

Feuerdesign table grills models and colors:

Baltos spalvos VESUVIO stalo kepsninė
Baltos spalvos VESUVIO stalo kepsninė

Vesuvio

Vesuvio come with a round grilling surface with 33 cm diameter.
Colors: yellow, blue, gray, red, green.

Žalia Teide stalo kepsninė
Žalia Teide stalo kepsninė

Teide

Teide has a new squared shape.
Colors: blue, gray, red, green.

Please contact us and we prepare the individual offer

CONTACT US

Ką reikia žinoti prieš montuojant šiltnamį “SANUS”?

Kartu su šiltnamiu “SANUS” Jūs gausite išsamią montavimo instrukciją, tačiau pravartu žinoti keletą patarimų (šiltnamio montavimo instrukcija):

Šiltnamio pagrindo paruošimas:

Pirmiausia parinkite šiltnamiui vietą, geriausia – kad būtų pakankamai saulės šviesos dienos metu. Paruoškite pagrindą –pasistenkite, kad būtų kuo lygesnis.

Šiltnamio pamatinio profilio tvirtinimas:

Rekomenduojame šiltnamio pamatinį profilį pritvirtinti prie pagrindo. Tam puikiai tinka fibo blokeliai, šaligatvio elementai, bordiūrų elementai – bet kokia medžiaga, kuri neįgeria vandens, tuomet rudens metu sudrėkus ir žiemos metu pašalus – nesuskils. Pvz., netinkamas pasirinkimas būtų akytbetonio blokeliai).

Pasirinktus tvirtinimo elementus lygiai įkaskite į žemę šiltnamio kampuose ir/ar per vidurį (priklausomai nuo pasirinkto šiltnamio dydžio) ir prie jų pritvirtinkite pamatinį šiltnamio profilį.

Dėmesio: tvirtinimo elementai (varžtai) jau įeina į įsigyto šiltnamio komplektaciją.

Rekomenduojame:

“Multifoil AntiDUST” juostos yra efektyviausia apsaugos priemonė daugiasienėms polikarbonato plokštėms apsaugoti nuo drėgmės. Šiltnamio polikarbonatui sandarinti naudojame dviejų rūšių juostas, kvėpuojančią (su balta juostele per vidurį) ir nekvėpuojančią (tiesiog pilką juostelę).

Kvėpuojančią juostelę visada klijuokite iš polikarbonato lakšto apačios, o nekvėpuojančią – viršuje (siekdami užsandarinti tuščius vidurinius kanalus).

Skaitykite daugiau apie “Multifoil AntiDUST” juostas >>

Skaistykite daugiau atsakymų į dažniausiai užduodamus klausimus >>

Nuotraukų galerija