Apie mus

UAB „GAMPRE“ : nuo plastmasinio pomidorų skonio iki karališkos verandos

Verslo idėja kilo prieš daugiau nei penketą metų, pusryčiaujant vaiskų vasaros rytmetį ir bandant įkalbėti tris šeimos atžalas suvalgyti pomidorą (kaip reikalauja sveikos mitybos taisyklės). Pomidorą iš prekybos centro... Plastmasinio skonio, kurį daugelis žinote. Suvokėme, kad mums reikia savų, kaimiškų, tikro skonio daržovių –o tam reikalingas šiltnamis,kuris būtų gražus, kiemo puošmena (moteriškai svarbu) bei ilgalaikis, atsparus Lietuvos vėtroms ir sniegui, „išmanus“, nereikalaujantis priežiūros (vyriška logika). Įvertinus tuometines jaunos šeimos finansines galimybes ir apžvelgus rinką vienbalsiai nutarta –gaminsime patys. Sau ir kitiems. Taip atsirado UAB „GAMPRE“, viena didžiausių ne pramoninių šiltnamių gamintoja Lietuvoje, siūlanti klientams pagal jų individualius poreikius suprojektuotą šiltnamį SANUS ir skatinanti Lietuvos gyventojus pamiršti plastaminius pomidorus. Beje, sukūrėme net šiltnamius balkonams, tad  vaikystės skonio daržovės prieinamos ir daugiabučių gyventojams! Paklausa viršijo lūkesčius, įmonės šiltnamius pamėgo ne tik lietuvaičiai, bet ir kitų šalių gyventojai, tad dalį produkcijos eksportuojame.

Istorija tuom nesibaigia –gamybos įmonėse privalu nuolat kurti. Sekantis žingsnis –pasiūlyti jaukią vietelę (kad ir pomidorų valgymui). Taip gimė terasų, verandų idėja –produktui keliami neeiliniai reikalavimai –be estetikos, užsibrėžėme pergudrauti gamtą –įveikti Lietuvos vėjus, lietų ir saulės trūkumą. UAB „GAMPRE“ sukurtos verandos REGIUM tikrai karališkos –ar gali būti kas jaukiau, nei su garuojančiu kavos puodeliu nušlepsenti basomis į vietą, kurioje sustoja laikas –pabūti arčiau gamtos, su mylimiausiais ir svarbiausiais žmonėmis –lapkričio mėnesį! Karališkos verandos (su pilnai stumdomų durų sistema, tvirto aliuminio rėmu, polikarbonato stogu) suteikia atokvėpio valandėlę, kuomet svoksite, kad tai Jūs esate savo gyvenimo (ir pasirinkimų) šeimininkai.

Šiandien UAB „Gampre“ –sparčiai auganti, inovatyvi, su žinomiausiais pasaulio žaliavų tiekėjais bendradarbiaujanti, klientui teikianti tik aukštos kokybės produktus organizacija. Lietuvos gamybinė įmonė. Kartu –tai šeimos verslas. Šeimos, kurios poreikiai tokie patys kaip ir daugelio kitų šeimų, kuri, kaip ir Jūs, brangina kartu praleistą laiką, nori sveikiau maitintis ir (kaip pasakoje) ilgai bei laimingai gyventi. Todėl ir mūsų verslas orientuotas ne į skaičius, o į jausmą.

Ar jau pasiekėme savo Everesto viršūnę? Žinoma, ne. Tačiau mūsų šeima kalnus dievina. Nesvarbu, kad tenka suklupti, kad pavargstame. Keliamės ir einame toliau. Vėl esame naujame kūrybos etape. Laikas kitam produktui, kuris kaip ir ankstesnieji bus skirtas Žmogui.

Su pagarba,

UAB „GAMPRE“

Paprasti sprendimo būdai

 


UAB „Gampre” eksporto plėtra, dalyvaujant užsienio parodose
 

UAB „Gampre“ - viena didžiausių šiltnamių, skirtų namų ūkiui,  gamintojų Lietuvoje. Šiuo metu įmonės eksportas sudaro labai nedidelę dalį pardavimo struktūroje, kadangi iki šiol įmonė nesiėmė aktyvių eksporto plėtros veiksmų. Įvertinusi turimą patirtį, jaučiamą susidomėjimą įmonės gaminiais užsienio rinkose, pradėta įgyvendinti projektą „UAB „Gampre” eksporto plėtra, dalyvaujant užsienio parodose“. Projekto metu įmonė dalyvaus tarptautinėse užsienio parodose, kurias lanko tiksliniai įmonės klientai ir potencialūs partneriai. Siekiant išnaudoti eksporto rinkų potencialą ir gerokai padinti įmonės eksporto apimtis, numatyta dalyvauti aštuoniose tarptautinėse parodose. Įmonė identifikavo poreikį plėstis  jau esamose rinkose  ir kartu prisistatyti naujose Švedijos, Vokietijos, Belgijos rinkose.

Projekto įgyvendinimas leis diversifikuoti gaunamas pajamas tiek pagal geografinius regionus, tiek pagal parduodamos produkcijos rūšis.

Sėkmingai įgyvendinti projektą bei plėsti eksporto rinkas padeda finansavimas, skirtas Europos regioninės plėtros fondo, pagal 2014–2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 3 prioriteto „Smulkiojo ir vidutinio verslo konkurencingumo skatinimas“ priemonę “Naujos galimybės LT”. Projektui įgyvendinti iš Europos regioninės plėtros fondo skiriamas finansavimas sudarys 43 306 Eur, mažiausiai dar tiek pat lėšų planuoja skirti pati įmonė.